پخش موسیقی از بلندگوهای قدیمی خانه و در عین حال تقویت شبکه وایفای

نویسنده ejazi 1396/08/07 0 نظر

 

 

پخش مستقیم موسیقی از بلندگوهای قدیمی یا جدید از هر کجای خانه و در عین حال تقویت شبکه وایفای. یک نو آوری تازه از دی_لینک، دستگاهی که به بلند گوهای قدیمیتان زندگی تازه ای میبخشد.تحربه ای متفاوت در گوش دادن به موسیقی!
این وسیله دوست داشتنی، که آنتن وایفای را نیز تقویت میکند، music everywhere نام دارد... ولی شما میتوانید جادوگر صدایش کنید!
دستگاه music everywhere امکان پخش فایل های موسیقی گوشی هوشمند، تبلت، ipod touch یا کامپیوتر را از بلند گو برای شما فراهم میکند.فقط کافیست music everywhere  را از طریق کابل بلند گو با فیش ۳.۵ میلیمتری به بلندگو متصل کرده وسپس آنرا به شبکه وایفای خود اضافه کنید.از خانه سرشار از موسیقی خود لذت ببرید

پخش استریم موسیقی با DNLA یا Airplay، در دستگاه های تحت سیستم ios بصورت مستقیم از بلند گوهای متصل به شبکه بیسیم استریم کنید.

_ تقویت آنتن وای فای

این دستگاه به عنوان تقویت کننده شبکه وای فای عمل میکند. از طریق آن میتوانید نقاط کور وای فای در منزل رابرطرف کنید. تنظیم و راه اندازی دستگاه Music evereywhere  DCH-M225  ساده است. میتوانید با فشار دادن دکمه wps در دستگاه music everywhere و دستگاه روتر یا اکسسپوینت سازگار با wps به آسانی آن را تنظیم کنید.همچنین میتوانیددستگاه را به پریز برق وصل کرده و با کامپیوتر و موبایل و از طریق اینترنت بیسیم به آن متصل شوید.

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software