به این 5 دلیل سرور خود را بروزرسانی کنید

نویسنده ejazi 1396/08/09 0 نظر

به این 5 دلیل سرور خود را بروزرسانی کنید

کاهش نسبی کارایی سرور با گذشت زمان و افزایش هزینه ها-  

یه طور متوسط هر سال حدود 14 درصد کارایی سرور شما کاهش پیدا میکند ودر نهایت پس از 5 سال شاهد بازدهی 40 درصد   کارایی نسبت به روز شروع به کار سرور خواهیم بود. بنابراین سازمان ها بهتر است به جای هزینه برای نگهداری سرور به سراغ گزینه بروزرسانی بروند.

افزایش سطح مدیریت بر دارایی ها با ویژگی های جدید-

کسب و کارها به سرعت در حال رشد و توسعه هستند و ابزارهای مدرن و جدید امکان مدیریت بهتر ردیابی حجم کارها و تحلیل سریعتر اطلاعات و کارایی سیستم را فراهم میکنند. در این وضعیت، کسب و کارها با بروز رسانی سرورهای خود و نصب وصله هاو بسته های بروزرسانی نرم افزاری / سخت افزاری میتوانند علاوه بر امن سازی سیستم سرورها را مطاب اهداف کسب کاریشان پیکر بندی کنند  

شتاب دهی به کارایی با بهینه سازی سیستم-

سرورهای مدرن و جدید ظرفیت های ماشین های مجازی را بهبود می بخشند و اجازه استفاده از ماشین های مجازی بزرگ تر را می دهند.این قابلیت به سازمان اجازه میدهد برای نصب و اجرای برنامه های کاربردی جدید به سراغ تعریف محیط های مجازی سازی بیشتر بروند یا خدمات و محصولات قبلی را محیط های جدید با ظرفیت بالاتر منتقل کنند. سرور های جدید علاوه بر قدرتمندی بیشتر در محاسبات مصرف انرژی کمتری دارند و به شدت هزینه های خنک سازی را کاهش می دهند.

بهبود قابلیت اطمینان با پیش بینی و تشخیص خرابی ها-

وقتی به سن سرورها افزوده میشود، احتمال وقوع خرابی های ناخواسته و ناگهانی نیز افزایش خواهد یافت.سرورها چیزی جز ماشین های مکانیکی نیستند و به مرور زمان دچار پیری و فرسودگی خواهند شد.اما سیستم های جدید قابلیت هایی مانند پیش بینی و تشخیص خطا و خرابی وجود دارد.

اتمام خدمات پشتیبانی-

سرورها از دوره خدمات پشتیبانی سه ساله تا پنج ساله برخوردار هستند و با گذشت زمان و چرخه زندگی و عمر مفیدشان، تاریخ قرارداد پشتیبانی نیز رو به اتمام خواهد بود.ادامه کار یه سرور بدون پشتیبانی میتواند پایداری سیستم و آپ تایم را کاهش دهد و ضررهای مالی به مراتب بیشتری نسبت به خرید یک سرور جدید یا بروزرسانی انها در پی داشته باشد.

 

افزودن نظر

LiveZilla Live Chat Software