پیش سفارش Fiber Optic Pach cord,,SC-SC-2M-Schneider

توضیحات

(DFPCD2SCSC02)

Patch Cord SC-SC MM DuplexLength2m(50/125μm)OM2

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نوعMulti Mode OM2
طول2M

نظرات (0)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

Fiber Optic Pach cord,,SC-SC-2M-Schneider

ارسال در محدوده کریم خان رایگان

  • نمایش: 860
  • تولید کننده: Schneider
  • مدل محصول: DFPCD2SCSC02
  • موجودی: پیش سفارش
  • پیش سفارش

برچسب ها: DFPCD2SCSC02

LiveZilla Live Chat Software