data center
ps
HPA
فروش سرور

امروزه تجهیزات شبکه در سازمان های بزرگ و کوچک به قدری توسعه یافته اند و به حدی با فعالیت های روزمره حجم عظیمی از کاربران عجین شده اند که دیگر تصور سازمانی بدون شبکه و تجهیزات شبکه، تصوری محال است.از همین رو شبکه ها و سرویس ها و خدماتی که از طریق آن ها به کاربران ارائه می شود به موضوع مهمی بدل شده است.

در واقع همکاری گسترده و نزدیک فروشگاه دنیای نوین سیستم با تولید کنندگان اصلی از یک سو، سرمایه گذاری در بخش تولید تجهیزات شبکه در ایران و ارائه خدمات فنی از سوی دیگر، در کنار تنوع محصولات، خدمات گسترده پس از فروش و قیمت مناسب این شرکت را به مرکز قوی و قابل اتکا در زمینه خدمات شبکه تبدل نموده است.

خدمات فروشگاه تجهیزات شبکه دنیای نوین

فروشگاه دنیای نوین ارائه دهنده تجهیزات شبکه اکتیو، پسیو و فروش سرور در سراسر ایران،  در این فروشگاه امکانی برای مشتریان گرامی جهت تصمیم گیری فراهم شده است تا از نزدیک از محصولات بازدید نمایند و امکان مقایسه محصولات را داشته باشند .

ازجمله کالاهای قابل ارائه فروشگاه می توان از تجهیزات نگزنس ، لگراند، سیسکو،   برندرکس و میکروتیک نام برد.

فروشگاه اینترنتی دنیای نوین توانسته با اتکا بر نگاه تخصصی و دانش محور در فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت ، موفقیتهای چشمگیری در ارائه خدمات در حوزه شبکه کسب نماید. 

نمایندگی های معتبر :

شرکت پایاسیستم تولید کننده رک پایا– رک باطری – رک مخابراتی

شرکت آمادسیستم تولیدکننده رک های ایستاده و دیواری (اوت دور و این دور)
شرکت تیام شبکه تولید کننده رک های بسیار تخصصی و شکیل تیام و تنها توزیع کننده تجهیزات یونیکام

شرکت ایزی تنها نماینده رسمی محولات اکتیو و پسیو دی لینک و ایزی گیگ در ایران
شرکت نئو تولید کننده تجهیزات پسیو شبکه

شرکت مبتکر تولیدکننده رک های ایستاده و دیواری (اوت دور و این دور) 

ازجمله کالاهای قابل ارائه فروشگاه می توان از تجهیزات نگزنس ، لگراند، سیسکو، میکروتیک  نام برد .

حفظ قیمت مناسب تجهیزات شبکه در کنارارائه خدمات با کیفیت کار دشواری بود ولی با کمی تلاش و استفاده از روش های نوآورانه موفق شدیم، این آرزو را به حقیقت پیوند بزنیم.

پاور ماژول ، پاور برق ، سنسور حرارتی ، سنسور اتاق سرور ، مانیتورینگ ، رک،  رک دیواری،  رک ایستاده، سوئیچ شبکه، کابل شبکه، رک لانده وارداتی

LiveZilla Live Chat Software